Metro Warszawa

 

Realizacja w warszawskim metrze

Metro w Warszawie, łączące strategiczne lokalizacje Stolicy, jest ważnym elementem codziennie obsługującym setki pasażerów. W tym projekcie postawiliśmy na nowoczesne urządzenia sanitarne i akcesoria, które dodatkowo wzmacniają funkcjonalność miejsca, tworząc przemyślane środowisko użytkowe.

Nasz udział w realizacji projektu

Nasza rola w projekcie toalet Metro A objęła kompleksowe doradztwo, dostawę oraz montaż wyselekcjonowanych produktów sanitarnych od Faneco, które idealnie odpowiadają na potrzeby dynamicznego środowiska miejskiego. Współpracując z GÜLERMAK sp. z o.o., skupiliśmy się na zapewnieniu rozwiązań wysokiej jakości, które są zarówno trwałe, jak i estetycznie dopasowane do charakteru miejsca.

Wystrój wnętrza

Wnętrze toalety w projekcie Metro A charakteryzuje się minimalistycznym, ale przy tym eleganckim wykończeniem. Wykorzystanie matowej stali szlachetnej nie tylko podnosi estetykę przestrzeni i doskonale pasuje do dużych szarych oraz jasnoniebieskich płytek, ale również gwarantuje łatwość utrzymania czystości i higieny. Na górze prezentujemy zdjęcia o horyzontalnym ujęciu, a na dole dodatkowe fotografie w pionie.

Produkty, które użyliśmy w projekcie Metro A:

  • Suszarka do rąk 1350 W Passat V (stal szczotkowana) – solidna i trwała suszarka automatyczna z fotokomórką.

  • Podajnik ręczników ZZ Luna (stal szczotkowana) – odporny na uszkodzenia dozownik o pojemności 600 listków.

  • Kosz naścienny na odpadki higieniczne (7 L, stal szczotkowana matowa) – funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie idealne do toalety.

  • Szczotka do WC naścienna (stal szlachetna matowa) – wprowadza harmonię i elegancką surowość do wnętrza.

  • Pojemnik na papier toaletowy Luna (matowa stal szczotkowana) – nowoczesny, naścienny pojemnik dostosowany do rolek o średnicy 19 cm.

  • Stanowisko do przewijania dzieci i niemowląt składane poziome (stal szlachetna matowa) – funkcjonalny element każdej toalety publicznej, wyposażony w pojemnik na ręczniki i uchwyt do zawieszenia torby.

  • Poręcz uchylna dla niepełnosprawnych (800 mm, stal szlachetna matowa) – wsparcie dla osób niepełnosprawnych, zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania z toalety.

  • Misa WC dla niepełnosprawnych (stal szlachetna matowa) – misa bez ostrych krawędzi, dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • Kosz z uchylną pokrywą Luna (28 l, matowa stal szczotkowana) – solidny pojemnik na odpady  o eleganckim wykończeniu.

 

Matro Wawa Metro Warszawa