Suszarka do rąk 1500 W MISTRAL PRO

Suszarka do rąk nowej generacji Faneco MISTRAL PRO 

 • Suszarka do rąk nowej generacji - najwyższa wydajność przy minimalnym zużyciu energii 
 • Wytrzymałe tworzywo ABS jest gwarancją odporności na uszkodzenia 
 • Ergonomiczny kształt pozwala utrzymać najwyższy standard higieny i czystości
 • Suszarka posiada certyfikat CE
 • Gwarancja 2 lata "door-to-door"

Dane techniczne

 • Materiał obudowy Tworzywo ABS
 • Kolor Biały
 • Moc znamionowa 1500 W
 • Sposób uruchamiania Automatyczny - fotokomórka
 • Odległość wymagana do uruchomienia 5 - 20 cm
 • Poziom hałasu ? 72 db
 • Wydmuch powietrza 1.8 m3/min
 • Prędkość powietrza 35m/s 
 • Temperatura suszenia 45-50 °C
 • Czas suszenia 10-12 s
 • Długość przewodu sieciowego 1 m
 • Napięcie zasilania 220 - 240 V
 • Częstotliwość prądu 50 - 60 Hz
 • Wymiary suszarki  - Wysokość 263mm, szerokość 194 mm, głębokość 132 mm
 • Certyfikat CE
 • Stopień ochrony IPX4

Informacje logistyczne: 

 • Waga suszarki 1,4 kg
 • Wymiary kartonu 1 szt. Wysokość 275 mm, szerokość 222 mm, głębokość 150 mm
 • Waga kartonu 1 szt. 1,625 kg
 • Ilość w kartonie zbiorczym 12 szt.
 • Wymiary kartonu zbiorczego Wysokość 450 mm, szerokość 550 mm, głębokość 410 mm
 • Waga kartonu zbiorczego 19,5 kg
 • Objętość kartonu zbiorczego 0,101 m?

Suszarka do rąk Mistral Pro

MISTRAL PRO to szybka i energooszczędna suszarka do rąk od Faneco, będąca następcą bardzo popularnego modelu MISTRAL 2000. To urządzenie nowej generacji, zaprojektowane w taki sposób, by zoptymalizować czas suszenia rąk oraz zminimalizować zużycie energii i obniżyć poziom hałasu. Łączy w sobie doskonałą jakość z korzystną ceną, a także wyjątkową wydajnością.

Obudowa z wysokiej jakości tworzywa ABS sprawia, że suszarka do dłoni MISTRAL PRO jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wyróżnia ją ciekawy design, któremu zawdzięcza doskonały wygląd oraz łatwość utrzymania w czystości. To osuszacz do rąk, który doskonale sprawdzi się w hotelach, szkołach, restauracjach czy toaletach publicznych. Stanowi idealną, bezdotykową alternatywę nie tylko dla klasycznych ręczników papierowych, ale i suszarek uruchamianych za pomocą przycisku. MISTRAL PRO to higieniczne, ekologiczne oraz oszczędne rozwiązanie dla toalet publicznych.

Energooszczędna suszarka do rąk

Moc elektrycznej suszarki do rąk MISTRAL PRO wynosi 1500 W. Stosunkowo niewielkie zużycie prądu nie oznacza jednak, że działa ona mało efektywnie. Przeciwnie, jest dowodem na to, że energooszczędne urządzenia mogą suszyć ręce w sposób szybki i wydajny. Dowodem na to jest krótki czas suszenia, wynoszący zaledwie 10-12 sekund. To wynik porównywalny z wieloma modelami suszarek elektrycznych do rąk o znacznie większej mocy.

Nowoczesna, elektryczna suszarka do rąk to praktyczne urządzenie, które zaskakuje niskimi kosztami eksploatacji, również przy częstym użytkowaniu przez wiele osób. Zmniejszenie zużycia prądu jest możliwe nie tylko dzięki konstrukcji silnika, umożliwiającej wydajne działanie przy niskim poborze energii. Duże znaczenie ma również obecność sensoru, dzięki któremu urządzenie uruchamia się tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, a także wyłącza, gdy zabierze się ręce spod czujnika. Oznacza to, że suszarka MISTRAL PRO nigdy nie pracuje bez potrzeby, a co za tym idzie - nie zużywa nadmiaru prądu.

Suszarka do rąk bezdotykowa MISTRAL PRO

Korzystanie z automatycznej suszarki do rąk MISTRAL PRO to najbardziej higieniczny sposób na osuszenie umytych dłoni. Urządzenie wyposażone jest w czujnik ruchu; uruchamia się, gdy ręce znajdą się w jego ?polu widzenia? i wyłącza po ich zabraniu. Dzięki temu nie ma konieczności jego włączania przy pomocy przycisku, a co za tym idzie - dotykania. Z tego powodu automatyczne suszarki do rąk stały się szczególnie popularne w trakcie pandemii.

Bezdotykowe suszarki do rąk zmniejszają ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów, tym samym poprawiając bezpieczeństwo użytkowników toalety. To sprawia, że urządzenia takie jak MISTRAL PRO od Faneco szczególnie sprawdzają się w miejscach, w których szczególnie ważne jest zachowanie najwyższego poziomu higieny - placówkach ochrony zdrowia, przedszkolach i szkołach oraz lokalach gastronomicznych.

Kompaktowa suszarka do rąk - idealna do małej toalety

Wyposażenie toalet publicznych często musi składać się ze stosunkowo małych, kompaktowych urządzeń. Wynika to z liczby sprzętów sanitarnych, jakie muszą znaleźć się w każdej, nawet najmniejszej łazience.

Podobnie jak pozostałe elementy wyposażenia toalety od Faneco, suszarka do suszenia rąk MISTRAL PRO została zaprojektowana w taki sposób, aby korzystanie z niej było wygodne oraz efektywne. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom urządzenie mieści się również w małych toaletach w zakładach pracy, restauracjach czy gabinetach.

Co ważne, mimo swoich niewielkich rozmiarów, przemysłowa suszarka do rąk MISTRAL PRO doskonale znosi codzienne, częste użytkowane. Dlatego może być montowana również w toaletach o dużym natężeniu ruchu.

Estetyczna suszarka do rąk MISTRAL PRO - biała i czarna

Suszarka do rąk musi być nie tylko wygodna i funkcjonalna. Ważne jest także jej dopasowanie do innych elementów wyposażenia łazienki - zarówno pod względem wzornictwa, jak i kolorystyki.

MISTRAL PRO od Faneco dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych. To nie tylko klasycznie białe suszarki do rąk o ciekawej, nowoczesnej formie; oferujemy także czarną wersję tego modelu. Dzięki temu może być dobrana do każdego wnętrza. Ciekawy design sprawia też, że pełni rolę nie tylko użytkową, ale i dekoracyjną.

Co ważne, czarna suszarka do rąk to idealny wybór nie tylko dla wnętrz utrzymanych w stylach kojarzonych z taką kolorystyką. Oprócz łazienek w stylu loftowym czy skandynawskim urządzenia w tym kolorze sprawdzają się także w toaletach przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami. Zgodnie z przepisami, urządzenia sanitarne muszą kontrastować z kolorem ścian, dzięki czemu są widoczne również dla osób słabo widzących. MISTRAL PRO spełnia ten warunek, co czyni z niej wyjątkowo uniwersalny sprzęt.

Suszarka do rąk Faneco

Suszarki do rąk Faneco to urządzenia, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród inwestorów. Dzieje się tak nie tylko dzięki wysokiej, jakości oraz niezawodności oferowanych przez nas urządzeń. MISTRAL PRO to suszarka do rąk, której cena zwraca się bardzo szybko. To możliwe dzięki niskiemu zużyciu energii elektrycznej oraz eliminacji kosztów eksploatacyjnych związanych z korzystaniem z ręczników papierowych. To również sprawia, że model ten wybierany jest przez inwestorów, dla których ważna jest dbałość o środowisko naturalne. Suszarka MISTRAL PRO zamiast tradycyjnych ręczników papierowych to brak konieczności dokupowania wkładów do podajników oraz eliminacja powstawania dodatkowych odpadów komunalnych.

Również poszukując higienicznej i cichej suszarki do rąk warto wybrać model MISTRAL PRO. Całkowicie bezdotykowa, zapobiega przenoszeniu bakterii między dłońmi poszczególnych użytkowników. Oprócz tego natężenie generowanego przez urządzenie dźwięku utrzymuje się na umiarkowanym poziomie, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana również tam, gdzie ważne jest unikanie nadmiernego hałasu. W połączeniu z krótkim czasem suszenia oznacza to, że MISTRAL PRO jest wydajną i wygodną suszarką do rąk, odpowiednią dla niemal każdej publicznej toalety.

Nowość: Suszarka do rąk Mistral PRO

MISTRAL PRO to następca popularnej suszarki MISTRAL 2000. Łącząc doświadczenie tworzenia wydajnych urządzeń codziennego użytku przedstawiamy Suszarkę do rąk nowej generacji. MISTRAL PRO to niezawodny element wyposażenia toalet publicznych. Idealnie sprawdzi się w hotelach, restauracjach, szkołach czy na stacjach benzynowych. Jest gwarancją wysokiej jakości w niskiej cenie. To świetna alternatywa dla ręczników papierowych. Automatyczna suszarka MISTRAL PRO wyposażona jest w czujnik, który po zbliżeniu dłoni do urządzenia uruchamia sprzęt. Czas osuszania dłoni jest krótki, dzięki czemu suszarka elektryczna do rąk jest bardzo wydajna i ekonomiczna.