Kampus biurowy Forest - Warszwa

 

Czym jest Kampus Biurowy Forest w Warszawie?

Forest, kampus biurowy znajdujący się przy ul. Burakowska 14 w Warszawie, to innowacyjne połączenie przestrzeni pracy z naturą. Oferując 71 000 mkw. powierzchni biurowej i prawie 4 000 mkw. terenów zielonych, Forest został zaprojektowany z myślą o biophilic design, czyli koncepcji przywracania natury do życia codziennego ludzi. Dzięki bujnej roślinności wewnętrznej, zielonym dachom, patio oraz tarasom, Forest tworzy wyjątkowe środowisko pracy, które sprzyja dobru psychicznemu i fizycznemu jego użytkowników.

Nasz udział w powstaniu

Współpracując z HB Reavis, inwestorem oraz generalnym wykonawcą projektu, mieliśmy przyjemność dostarczyć wyposażenie łazienek z serii "Hit Black" od Faneco, które doskonale komponuje się z filozofią biophilic design, stanowiącą rdzeń koncepcji Forest. Dzięki naszemu zaangażowaniu i dostawie wysokiej jakości produktów, przyczyniliśmy się do stworzenia funkcjonalnych i estetycznie atrakcyjnych przestrzeni sanitarnych, które odpowiadają na potrzeby nowoczesnych użytkowników kampusu. 

Wystrój wnętrz

Toalety w kampusie Forest charakteryzują się nowoczesnym wyposażeniem w kolorze czarnym z serii "Hit Black", co podkreśla minimalistyczny, ale jednocześnie elegancki charakter wnętrz. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o harmonii z otaczającą naturą i przestrzenią biurową, tworząc koherentne środowisko pracy. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć - fotografie w pionie znajdują się na dole strony.

Produkty Faneco, które zastosowaliśmy w tym projekcie:

  • Poręcz uchylna dla niepełnosprawnych (600 mm, czarna) - zrobiona ze stali węglowej, jest łatwa w montażu i zwiększa bezpieczeństwo w trakcie korzystania z toalety.
  • Poręcz stała łukowa dla niepełnosprawnych (600 mm, czarna) - wykonana ze stali węglowej, elegancka i nowoczesna.
  • Dozownik mydła w pianie HIT (1 l, czarny) - stylowy dozownik, ma okienko pozwalające na kontrolowanie poziomu mydła.
  • Szczotka do WC naścienna HIT (czarna) - jest doskonałym uzupełnieniem całej czarnej serii akcesoriów łazienkowych, wykonana ze stali nierdzewnej.
  • Automatyczny podajnik ręczników w roli Autocut HIT (czarny) - higinieczna propozycja do każdego pomieszczenia o dużym natężeniu ruchu.
  • Pojemnik na papier toaletowy HIT (czarny) - nowoczesny, naścienny pojemnik dostosowany do rolek o średnicy 18-23 cm.