Výrobce vybavení veřejných toalet Faneco

Bezpečnost a hygiena jsou klíčové aspekty, které je třeba vzít v úvahu při kompletaci vybavení koupelen v budovách pro veřejné služby. Zvláštní pozornost je třeba věnovat tomu, aby vybrané prvky byly funkční, snadno udržovatelné a odolné. V Faneco se již léta staráme o nejvyšší kvalitu našich produktů a jejich přizpůsobení potřebám klientů z různých sektorů ekonomiky, stejně jako různým potřebám uživatelů. Díky tomu jsme získali uznání našich partnerů, což nám umožňuje nabízet stále novější řešení známé pro svou odolnost a funkční design.

Výrobce vybavení veřejných toalet

Faneco je distributorem a výrobcem vybavení koupelen pro veřejnost v městském prostoru, nákupních centrech, sportovních zařízeních, kancelářích, vzdělávacích institucích, nemocnicích a poliklinikách, věznicích atd. Naše nabídka zahrnuje vysoce kvalitní příslušenství a provozní materiály tvořící komplexní vybavení veřejných sanitárních zařízení.

Jako výrobce vybavení veřejných toalet se snažíme dodávat širokou škálu produktů, které přispívají ke zlepšení funkčnosti a hygienických standardů v těchto typech zařízení. Naše nabídka zahrnuje například:

  • dávkovače mýdla a nádoby na přípravky na desinfekci rukou,

  • podavače toaletního papíru a papírových ručníků,

  • sušičky na ruce,

  • sušičky na vlasy,

  • přebalovací stoly,

  • vybavení koupelny z nerezové oceli (toalety, pisoáry, umyvadla atd.),

  • produkty umožňující vybavit koupelnu pro osoby se zdravotním postižením - speciálně přizpůsobená umyvadla a toalety, madla a držadla, naklápěcí zrcadla atd.,

  • provozní materiály.

Dodavatel provozních materiálů pro toalety v budovách pro veřejné služby

V nabídce Faneco najdete také širokou škálu provozních materiálů přizpůsobených našim podavačům a dávkovačům. Mezi nimi najdete takové položky jako toaletní papír v rolích různých velikostí nebo papírové ručníky v rolích a skládané. To umožňuje snadné přizpůsobení výměnných vložek k dostupnému příslušenství.

Nabízíme také výměnné náplně do nádob na mýdlo (v gelu, tekutině nebo pěně) a přípravky na desinfekci rukou. Všechny produkty mají nezbytné atesty a certifikáty potvrzující, že mohou být používány v budovách pro veřejné služby.

Obchod značky Faneco

Vybavení koupelen značky Faneco najdete v našem internetovém obchodě nebo u našich mnoha obchodních partnerů. Zveme vás k prohlédnutí naší nabídky a ceníku Faneco a ke kontaktu s našimi poradci. Nabízíme nejvyšší kvalitu služeb a konkurenční ceny.

U nás nejenom zadáte objednávku na produkty, které potřebujete. Pokud je to potřeba, poradíme vám, které prvky se nejlépe hodí pro váš objekt.

Doplňky Faneco jsou nejlepším způsobem, jak zvýšit úroveň hygieny a funkčnosti ve veřejné toaletě, a tím vytvořit pohodlné a bezpečné prostředí pro všechny uživatele.

Inspirace & Rady

Giant Office Poznań

Giant Office Poznań

19-06-2024
Umístění a architektura: Kancelářská budova Giant Office se nachází na ulici Głogowska 151, jedné z hlavních tepen Poznaně, spojující... More
SkySawa PKO Bank Polski Varšava

SkySawa PKO Bank Polski Varšava

04-05-2024
Realizace v budově SKYSAWA SKYSAWA, známá také jako PHN Tower, je moderní věžák nacházející se v samém centru Varšavy na ulici... More
Kampus biurowy Forest - Warszwa

Kampus biurowy Forest - Warszwa

04-04-2024
Czym jest Kampus Biurowy Forest w Warszawie? Forest, kampus biurowy znajdujący się przy ul. Burakowska 14 w Warszawie, to innowacyjne... More
Metro Warszawa

Metro Warszawa

21-03-2024
Realizacja w warszawskim metrze Metro w Warszawie, łączące strategiczne lokalizacje Stolicy, jest ważnym elementem codziennie obsługującym... More