Papier toaletowy JUMBO Premium 12 szt.

Papier toaletowy Faneco Premium w rolce Jumbo

  • Dedykowany do toalet w przestrzeni publicznej o dużym i średnim natężeniu ruchu
  • Uniwersalna rolka mini JUMBO pasuje do większości podajników dostępnych na rynku 
  • W ekonomicznym opakowaniu - łącznie 1200 metrów papieru w paczce
  • Bezzapachowy, gofrowany, dwuwarstwowy

Szczegóły produktu:

- Liczba warstw: 2
- Materiał: Celuloza
- Kolor: Biały
- Zapach: Bezzapachowy
- Faktura: Gofrowany

Dane techniczne: 

- Waga rolki: 360 g
- Średnica wewnętrznej tulei: 6 cm
- Średnica rolki: 19 cm
- Szerokość rolki: 9 cm
- Długość arkusza papieru: 20 cm
- Gramatura papieru: 2×18 g
- Łączna długość papieru w jednej rolce: 100 m
- Minimalna jednostka zakupu: opakowanie zbiorcze 12 rolek


Papier toaletowy JUMBO Premium 12 szt

Papier toaletowy to element, który musi znajdować się w każdej toalecie. Jednocześnie należy do najczęściej kupowanych artykułów sanitarnych - przede wszystkim ze względu na swoją jednorazowość. Aby zadbać o komfort osób korzystających z toalety i jednocześnie zminimalizować wydatki, należy wybierać dobrej jakości, wytrzymały i chłonny papier toaletowy, taki jak JUMBO Premium od Faneco.

Papier toaletowy JUMBO Premium

Papier toaletowy JUMBO Premium dostępny w ofercie Faneco to wysokojakościowy produkt, który łączy w sobie delikatność, wygodę użytkowania i estetykę. Jest także przyjazny dla delikatnej skóry, dzięki czemu może być stosowany w toaletach publicznych. Korzystna cena sprawia z kolei, że jest to idealny produkt do łazienek o dużym natężeniu ruchu, w których szczególnie ważne jest minimalizowanie kosztów środków higienicznych.

JUMBO Premium to papier toaletowy dwuwarstwowy, tłoczony, pakowany w wygodne rolki. W Faneco oferujemy także dedykowane dozowniki, co gwarantuje idealne dopasowanie papieru oraz pojemnika. Pozwala to na stworzenie zestawu, który nie tylko spełnia wymogi dotyczące higieny, ale i doskonale wygląda, a także jest wygodny w użytkowaniu.

Papier toaletowy JUMBO Premium biały

Papier toaletowy JUMBO biały to produkt, który doskonale sprawdza się w toaletach o podwyższonym standardzie, w których ważna jest wysoka jakość każdego elementu. Znajduje zastosowanie w hotelach, biurach oraz restauracjach. Biały papier toaletowy JUMBO wykonano z celulozy najwyższej jakości. Dzięki temu jest wyjątkowo przyjemny w dotyku i delikatny; z kolei gofrowana faktura sprawia, że prezentuje się on wyjątkowo elegancko. Dodatkowo jest wyjątkowo wytrzymały, a co za tym idzie - wydajny. Wysoka jakość papieru obniża jego zużycie, przez co rzadziej zachodzi konieczność wymiany wkładów.

Biały papier JUMBO Premium w dedykowanym pojemniku to zestaw, dzięki któremu standard każdej toalety rośnie, poprawiając komfort jej użytkowania.

Papier toaletowy JUMBO Premium biały 2-warstwowy

Toalety w centrach handlowych czy na dworcach to miejsca o dużym natężeniu ruchu. Każdego dnia korzystają z nich setki, a nawet tysiące osób. To sprawia, że zużycie papieru toaletowego jest w nich nieporównywalnie większe niż w przypadku np. gospodarstw domowych. Jednak również łazienki w biurach lub gabinetach lekarskich są odwiedzane stosunkowo często, co także wiąże się z dużym zużyciem artykułów higienicznych.

W opisanych miejscach najlepiej sprawdza się biały, 2-warstwowy papier toaletowy JUMBO w dużych rolkach. Ich gabaryty sprawiają, że konieczność wymiany wkładu w podajniku zachodzi rzadziej niż w przypadku standardowych rolek.

Dzięki temu, że dostępny w rolkach o średnicy 19 cm, 2-warstwowy biały papier toaletowy JUMBO wykonano z celulozy wysokiej jakości, jest on wyjątkowo miękki i przyjemny w dotyku.

Papier toaletowy JUMBO Premium 12 rolek

Papier toaletowy Premium jest niedrogi i wydajny, dzięki czemu doskonale sprawdza się w łazienkach i toaletach o dużym oraz średnim natężeniu ruchu. To możliwe dzięki wykonaniu z takich materiałów jak najwyższej jakości makulatura połączona z delikatną, naturalną celulozą.

Pakowany w opakowania zbiorcze po 12 dużych rolek papier toaletowy JUMBO Premium od Faneco to ekonomiczne i wygodne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych, galerii, dworców, placówek medycznych i innych miejsc. Jedna rolka JUMBO to 100 metrów papieru, dzięki czemu wystarcza on na dłużej niż produkt w standardowych opakowaniach.

Papier toaletowy Faneco Premium w rolce Jumbo

Dostępny w opakowaniach po 12 rolek papier toaletowy JUMBO może być dopasowany do dowolnego podajnika Faneco. Oprócz tego pasuje do większości dostępnych na rynku pojemników innych producentów. Oznacza to, że decyzja o kupnie papieru Faneco nie oznacza konieczności wymiany podajników. Również dzięki temu jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

12 rolek papieru toaletowego JUMBO w opakowaniu oznacza, że w każdej paczce znajduje się aż 1200 metrów produktu. To z kolei zmniejsza częstotliwość wymiany rolek, nie tylko podnosząc standardy higieny w łazience, ale i zapewniając komfort personelu zajmującego się toaletą.

Papier toaletowy JUMBO Premium celuloza

Papier toaletowy celulozowy ma delikatniejszą i gładszą strukturę niż produkt z makulatury. Oprócz tego jest bardziej chłonny i wytrzymały, co wpływa na zmniejszenie jego zużycia. To właśnie dlatego doskonale sprawdza się w toaletach publicznych.

Celuloza jest bardzo miękkim włóknem pochodzenia naturalnego, pozyskiwanym z drewna. Produkty z niej wykonane są bardzo wydajne. Są także bardzo delikatne i nie powodują podrażnień, dzięki czemu papier toaletowy JUMBO z celulozą może być stosowany również przez osoby o bardzo wrażliwej skórze. W porównaniu z papierem z makulatury znacznie mniej pyli, co również poprawia komfort użytkowania.