Centrum Handlowe Janki

 

Realizacja w Centrum Handlowym Janki

Centrum Handlowe Janki, położone przy ul. Mszczonowskiej 3, jest jednym z największych obiektów handlowych w okolicy Warszawy. Projekt przebudowy zrealizowany w 2018 roku miał na celu nie tylko rozszerzenie przestrzeni handlowej, ale również podniesienie standardów komfortu i funkcjonalności dla odwiedzających. Inwestycja ta została zrealizowana przez CH Janki sp. z o.o. przy współpracy z generalnym wykonawcą Strabag sp. z o.o., co zaowocowało stworzeniem nowoczesnej przestrzeni spełniającej oczekiwania współczesnych konsumentów.

Nasz udział w powstaniu projektu

Jako dostawca wyposażenia, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w modernizacji Centrum Handlowego Janki, dostarczając i montując elementy wyposażenia toalet z serii "Hit" marki Faneco. Nasze działania obejmowały również instalację nowoczesnych suszarek "Monsun" oraz montaż poręczy, które zapewniają bezpieczeństwo i dostępność dla wszystkich użytkowników, w tym osób z ograniczoną mobilnością.

Wystrój wnętrza

Toalety w Centrum Handlowym Janki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i estetyce. Minimalistyczne, ale stylowe wykończenie wpisuje się w nowoczesny charakter całego centrum, a zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują łatwość w utrzymaniu czystości i higieny, co jest kluczowe w miejscach o wysokim natężeniu ruchu. Zdjęcia z realizacji możesz zobaczyć w umieszczonej powyżej galerii.

Zastosowane produkty

  • Wyposażenie łazienek z serii "Hit" od Faneco – eleganckie i odporne na intensywne użytkowanie.
  • Poręcz uchylna dla niepełnosprawnych (800 mm, stal szlachetna matowa) – pozwala zachować bezpieczeństwo w trakcie korzystania z toalety.
  • Suszarka do rąk 1900 W MONSUN (srebrna) - nowoczesna suszarka wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywa pokrytego powłoką antybakteryjną.