Centrum Praskie Koneser

 

Czym jest Centrum Praskie Koneser?

Centrum Praskie Koneser to unikatowe połączenie historii i nowoczesności, znajdujące się w sercu warszawskiej Pragi przy Placu Konesera 8. To była wytwórnia wódek, która została przekształcona w pulsujące życiem centrum kulturalno-rozrywkowe. W jego skład wchodzą galerie sztuki, scena koncertowa oraz liczne bary i restauracje, co czyni go wyjątkowym miejscem na mapie kulturalnej Warszawy.

Nasz udział w realizacji

W projekcie realizacji toalet w Centrum Praskim Koneser, nasza firma współpracowała z inwestorem BBI Development NFI oraz wykonawcą Erbud S.A. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy wyposażenie z serii "Hit", "Lab" oraz "Duo", a także suszarki "Monsun" i poręcze, które nie tylko podnoszą estetykę wnętrza, ale także zapewniają funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkownikom.

Wystrój wnętrza

Toalety w Centrum Koneser odzwierciedlają ducha miejsca, łącząc elementy przemysłowe z nowoczesnym designem. Zastosowane akcesoria dodają wnętrzom unikatowego charakteru, idealnie komponując się z artystycznym i kreatywnym klimatem centrum. Wykorzystanie trwałych materiałów gwarantuje łatwość w utrzymaniu i długotrwałą eksploatację, co jest kluczowe w intensywnie użytkowanych przestrzeniach publicznych. Efekty realizacji można zobaczyć w umieszczonej na górze strony galerii zdjęć.

Produkty użyte w tym projekcie

  • Pojemnik na papier toaletowy DUO (stal polerowana) – Solidny, duży pojemnik do rolek o średnicy od 18 do 23 cm.
  • Szczotka do WC naścienna HIT (stal szlachetna matowa) – idealnie sprawdza się we wnętrzach przestrzeni wspólnych, cechuje się prostym i ponadczasowym designem.
  • Poręcz uchylna dla niepełnosprawnych (800 mm, stal szlachetna matowa) – wsparcie dla osób niepełnosprawnych, podnosi bezpieczeństwo w trakcie korzystania z toalety.
  • Automatyczny bezdotykowy dozownik mydła w płynie i środków dezynfekcyjnych LAB (1 l, stal matowa) - duża pojemność pozwala na wygodne uzupełnianie mydła.
  • Suszarka do rąk 1900 W MONSUN (srebrna) - nowoczesna suszarka wykonana z trwałego tworzywa ABS pokrytego powłoką antybakteryjną.