Gdańsk Głowny - Dworzec PKP

 

Realizacja na Dworcu PKP w Gdańsku

Przebudowa Dworca Gdańskiego PKP przy Gdańsku Podwale Grodzkie 2 to ambitny projekt mający na celu modernizację i adaptację historycznej przestrzeni do potrzeb współczesnych podróżnych. Inwestycja została zrealizowana przez PKP S.A. przy współpracy z generalnym wykonawcą Mostostal Warszawa. Projekt ten łączy w sobie szacunek dla bogatej historii miejsca z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i funkcjonalnymi, tworząc przyjazne, nowoczesne środowisko dla tysięcy pasażerów każdego dnia.

Nasz udział w realizacji projektu

W ramach projektu przebudowy Dworca Gdańskiego, nasza firma miała zaszczyt dostarczyć wyposażenie toalet z serii "Hit" od Faneco, które jest synonimem wysokiej jakości, trwałości oraz nowoczesnego designu. Dzięki naszemu zaangażowaniu, podróżni korzystający z dworca mogą cieszyć się nie tylko estetycznie wykończonymi, ale również funkcjonalnymi i dostosowanymi do intensywnego użytkowania przestrzeniami sanitarnymi.

Wystrój wnętrza

Projektowane toalety na Dworcu Gdańskim wyróżniają się nowoczesnym designem, który doskonale komponuje się z historycznym charakterem budynku. Minimalistyczny styl i wysoka jakość materiałów zapewniają łatwość w utrzymaniu czystości i higieny, co jest szczególnie ważne w miejscach o dużej przepustowości osób. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z realizacji, które znajdują się na górze strony.

Zastosowane produkty

  • Poręcz uchylna dla niepełnosprawnych (800 mm, stal szlachetna matowa) – wsparcie dla osób niepełnosprawnych, zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania z toalety.
  • Szczotka do WC naścienna HIT (stal szlachetna matowa) – doskonale sprawdza się we wnętrza przestrzeni wspólnych w nowoczesnych biurowcach, szpitalach, urzędach.
  • Dozownik mydła w płynie i środków dezynfekcyjnych HIT (1 l, matowa stal szczotkowana) – dozownik naścienny o eleganckim wykończeniu.
  • Pojemnik na papier toaletowy HIT (matowa stal szczotkowana) – dostosowany do rolek o średnicy od 18 do 23 cm.
  • Podajnik ręczników ZZ HIT (stal szczotkowana) – odporny na uszkodzenia podajnik, uniwersalny rozmiar pasuje do większości ręczników papierowych.