Mediateka MEMO, Biblioteka Miejska w Łodzi.

 

Czym jest Mediateka Memo?

Mediateka MeMo w Łodzi to nowoczesne centrum kultury łączące tradycyjne zbiory biblioteczne z nowymi technologiami. Oferuje profesjonalne studia nagrań, przestrzeń gamingową z konsolami i symulatorami, Legowisko dla miłośników LEGO, bogatą kolekcję komiksów i mang, gramofon OSCAR i instrumenty muzyczne dla melomanów. Dodatkowo, odbywają się koncerty, spotkania autorskie, kluby filmowe i maratony filmowe. Warsztaty obejmują animację, grafikę, film, fotografię, programowanie, robotykę, muzykę, teatr i rękodzieło. Dostępne jest to dla czytelników Biblioteki Miejskiej w Łodzi, z możliwością łatwej rejestracji.

Nasz udział w jej powstaniu

Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do stworzenia niepowtarzalnej przestrzeni w łazienkach Mediateki MEMO w Łodzi. Realizując to przedsięwzięcie w ścisłej współpracy z firmą budowlaną P.R.B. Budomal Rafał Leśniak, dostarczyliśmy oraz zamontowaliśmy najwyższej jakości wyposażenie toalet publicznych z linii produktowej firmy Faneco.

Wystrój wnętrza

Łazienki w Mediatece MEMO charakteryzują się subtelnym połączeniem szarych, dużych kafelków na podłodze oraz białych kafelków na ścianach sięgających aż do sufitu. Nasze produkty z linii "Hit" w kolorze czarnym doskonale komponują się z tym wystrojem, nadając wnętrzu nowoczesny i elegancki charakter. Na górze znaleźć można zdjęcia realizacji o ujęciu poziomym, a na dole te prezentujemy dodatkowe fotografie w pionie.

Produkty, które znalazły swoje miejsce w Mediatece MEMO:

  • Pojemnik na papier toaletowy "Hit" (kolor czarny) – nowoczesny design, który gwarantuje higienę oraz komfort dla użytkowników.

  • Poręcz uchylna dla niepełnosprawnych (600 mm, kolor czarny) – zapewniająca bezpieczeństwo i wsparcie dla osób o ograniczonej mobilności.

  • Szczotka do WC ścienna "Hit" (kolor czarny) – praktyczność połączona z estetyką, idealnie komponująca się z wyglądem łazienki.

  • Kosz na śmieci z pokrywą wiszący (30 l, kolor czarny) oraz Kosz ścienny na odpadki higieniczne (7 l, kolor czarny) – funkcjonalność i estetyka w jednym, ułatwiające utrzymanie czystości w toalecie.

  • Wieszak łazienkowy pojedynczy "Hit" (kolor czarny) – idealne rozwiązanie dla miejsca, gdzie dbałość o każdy detal ma znaczenie.