Linia M2 metra w Warszawie

 

Realizacja w budynku drugiej linii metra

Druga linia metra, biegnąca przez Warszawę i łącząca lewobrzeżną dzielnicę Bemowo z Targówkiem na prawym brzegu Wisły, stanowi kluczowy węzeł komunikacyjny miasta. Obecnie realizowane są projekty dalszej rozbudowany drugiej linii.

Nasz udział w jej wykonaniu

Z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu i dostępności, firma GÜLERMAK sp. z o.o. realizująca kolejne etapy rozbudowy drugiej linii metra, podjęła się realizacji nowoczesnej toalety, spełniającej najwyższe standardy użytkowania i estetyki. W projekcie toalety w budynku Metro B dostarczyliśmy kompleksowe rozwiązania sanitarne od Faneco, które łączą w sobie wysoką funkcjonalność z nowoczesnym designem. 

Wystrój wnętrza

Wnętrze toalety na stacji drugiej linii metra charakteryzuje się nowoczesnym i minimalistycznym designem, w którym dominuje stal szlachetna matowa, nadając przestrzeni eleganckiego i ponadczasowego wyglądu. Dobrane akcesoria łazienkowe idealnie komponują się z szarymi płytkami podłogowymi oraz płytkami ściennymi i nietypowej fakturze. Zdjęcia na górze są wykonane w ujęciu poziomym, zaś na dole dodatkowe fotografie zostały przedstawione w orientacji pionowej.

Produkty, których użyliśmy podczas tej realizacji:

  • Dozownik mydła w płynie i środków dezynfekcyjnych Luna (0,9 l, matowa stal szczotkowana) – trwały, naścienny podajnik mydła o nowoczesnym designie.
  • Pisuar wiszący (stal szlachetna matowa) – odporny na uszkodzenia, trwały i solidny model, idealny do toalet o dużym natężeniu ruchu.
  • Pojemnik na papier toaletowy Luna (matowa stal szczotkowana) – naścienny pojemnik dostosowany do rolek o średnicy 19 cm, dodatkowo ma okienko pozwalające kontrolować poziom zużycia papieru.
  • Kosz naścienny na odpadki higieniczne (7 L, stal szczotkowana matowa) – funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, polecane szczególnie do damskich toalet.
  • Szczotka do WC naścienna (stal szlachetna matowa) – elegancka i funkcjonalna, dedykowana do miejsc o dużym natężeniu ruchu.
  • Misa WC wisząca dla niepełnosprawnych (stal szlachetna matowa) – brak ostrych krawędzi zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
  • Kosz z uchylną pokrywą Luna (28 l, matowa stal szczotkowana) – duży i solidny pojemnik na odpady o eleganckim wyglądzie.
  • Poręcz uchylna dla niepełnosprawnych (800 mm, stal szlachetna matowa) – wsparcie dla osób niepełnosprawnych lub starszych, zapewnia bezpieczeństwo w trakcie korzystania z łazienki.
  • Stanowisko do przewijania dzieci i niemowląt składane poziome (stal szlachetna matowa) – z dodatkowym pojemnikiem na ręczniki i uchwyt na torbę, z maksymalnym obciążenie do 45 kg.
  • Umywalka naścienna dla niepełnosprawnych z otworem na baterię (matowa stal szczotkowana) – dostosowana do potrzeb osób o ograniczonych zdolnościach ruchowych, pozwala na wygodny podjazd użytkownikom wózków inwalidzkich.