SkySawa PKO Bank Polski Varšava

 

Realizace v budově SKYSAWA

SKYSAWA, známá také jako PHN Tower, je moderní věžák nacházející se v samém centru Varšavy na ulici Świętokrzyska 36/34. Budova, jejíž výstavba začala v červnu 2019 a skončila po 38 měsících, nabízí 65 tisíc metrů čtverečních užitkové plochy, z čehož téměř 37 tisíc metrů čtverečních je vyhrazeno pro kancelářské prostory. Celý objekt byl pronajat PKO Bank Polski, což svědčí o strategickém významu a prestiži lokality. Budova Skysawa, nacházející se v dynamicky se rozvíjející části Varšavy na ulici Świętokrzyska, je příkladem moderní architektury, která kombinuje funkčnost s estetikou. Jedná se o moderní kancelářsko-obchodní komplex, který vznikl na místě zbořené budovy z 60. let 20. století. Skládá se ze dvou budov - budovy A, která má 4 až 9 podlaží, a budovy B, která má 40 pater. V současnosti je jediným nájemcem budovy o celkové ploše 35 tisíc metrů čtverečních PKO Bank Polski.

Náš podíl na realizaci

Naše firma měla příležitost spolupracovat s generálními dodavateli - společnostmi Colliers a Transtolbud - v procesu vybavování toalet ve věži SKYSAWA. Díky našemu zkušenostem a porozumění potřebám moderních kancelářských budov jsme dodali a nainstalovali vybavení koupelen v produktech, které zajišťují pohodlí a bezpečnost uživatelů.

Vnitřní výzdoba

Navržené toalety v SKYSAWA se vyznačují moderním designem a vysokou funkcionalitou. Dominantní čisté linie a moderní vybavení se hodí k elegantnímu charakteru celé budovy. S důrazem na detaily a pohodlí uživatelů byly použity materiály snadno udržovatelné a odolné vůči intenzivnímu používání, což je klíčové na místech s vysokou provozní zátěží. Fotografie z realizace najdete v galerii na vrchu stránky - zveme vás k jejich prohlédnutí.

Produkty Faneco, které jsme použili v tomto projektu:

  • Držák pro osoby s omezenou schopností pohybu (průměr 32 mm, délka 60 cm, nerezová ocel) - jednoduchý model s vysokou funkcionalitou, skvělá volba v koupelnách, které využívají osoby s pohybovými poruchami.
  • Vysoušeč rukou 1350 W Passat V – automatický vysoušeč s fotobuňkou, který díky speciálním tryskám zajišťuje rychlé vysoušení rukou.
  • Dispenser tekutého mýdla a dezinfekčních prostředků HIT (1 l, matně broušená nerezová ocel) – odolný nástěnný dispenser s elegantním a moderním provedením.
  • Podávač ručníků ZZ Luna (matně broušená nerezová ocel) – podávač s kapacitou 600 listů, vyniká moderním designem.
  • Koš na odpadky s věšákem (30 l, matná nerezová ocel) – odpadkový koš na stěnu s odklápěcí víkem, které zakrývá vnitřek koše.
  • Zrcadlo s výklopnou rukojetí (580 x 600 mm, galvanické měděno-niklové-chromové provedení) – výklopné zrcadlo pro osoby s omezenou schopností pohybu vyrobené z kvalitního skla, s mosazným rámem pokrytým galvanickou vrstvou.
  • Koš na stěnu na hygienický odpad (7 L, matná nerezová ocel) - praktický koš s moderním vzhledem, zejména doporučený pro dámské toalety.