Fabryka Norblina

 

Czym jest Fabryka Norblina? 

Fabryka Norblina, zlokalizowana na warszawskiej Woli, to miejsce o bogatej historii, przekształcone w nowoczesne centrum biznesowo-kulturalne. Dawne przedsiębiorstwo wyrobów metalowych działające od 1820 do 1982 roku, zostało w 2017 roku poddane rewitalizacji. W jej ramach, na dwuhektarowej działce, powstał kompleks usługowo-biurowy z największą w Warszawie strefą gastronomiczną, a także butikowym kinem, ekologicznym bazarem oraz muzeum upamiętniającym historię tego miejsca.

Nasz udział w tej realizacji

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy stworzyć niepowtarzalną przestrzeń łazienkową w Fabryce Norblina. Realizując inwestycję we współpracy z Warbud S.A. skupiliśmy się na dostarczeniu nowoczesnego i trwałego wyposażenia łazienek, które harmonijnie wpisuje się w charakter miejsca, jednocześnie oferując użytkownikom maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Wystrój wnętrza

Projekt wnętrz toalet w Fabryce Norblina charakteryzuje się minimalistycznym podejściem z akcentami industrialnymi, odzwierciedlającymi ducha historycznej przestrzeni. Czarne, eleganckie wyposażenie łazienek komponuje się z czarno-białymi ścianami oraz białymi kafelkami, tworząc wyjątkową atmosferę. Zdjęcia na górze to ujęcia poziome, natomiast dodatkowe fotografie w pionie znajdują się na dole.

Produkty, które zastosowaliśmy do wyposażenia toalet w Fabryce Norblina:

  • Poręcz uchylna dla niepełnosprawnych (600 mm, czarna) - wykonana ze stali węglowej, jest łatwa w montażu i zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania z toalety.
  • Szczotka do WC naścienna HIT (czarna) – o eleganckim, prostym designie, doskonała do wnętrz urządzonych w stylu loft.
  • Automatyczny dozownik mydła i środków dezynfekcyjnych HIT (1 l, czarny) – stylowy dozownik z fotokomórką, posiada okienko pozwalające na kontrolowanie poziomu mydła czy środków dezynfekcyjnych wewnątrz.
  • Kosz naścienny na odpadki higieniczne (7 l, czarny) – poręczny pojemnik na odpadki z uchylną pokrywę, która zasłania wnętrze kosza.
  • Pojemnik na papier toaletowy HIT (czarny) – dostosowany do rolek o średnicy od 18 do 23 cm, zamykany na kluczyk.