Ogólne warunki sprzedaży

 

ZAMÓWIENIA I DOSTAWY

Zamówienia można składać drogą e-mailową (np. info@faneco.com) lub za pośrednictwem naszej platformy B2B. Jeśli wybierasz drugą opcję, prosimy o rejestrację - kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić: https://faneco.com/webpage/en/platform-for-b2b-clients.html. W zamówieniu zalecamy używanie naszego kodu produktu wymienionego w prawym górnym rogu naszej strony internetowej (np. SA1002SJW).

Towary ze stanu magazynowego zamówione w dni robocze przed godziną 13:00 są realizowane tego samego dnia. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy Twojego produktu. Prosimy o kontakt w celu ustalenia dokładnej ceny wysyłki za granicę. Posiadamy korzystne umowy frachtowe dla całej Europy i zawsze wybieramy dla Ciebie najbardziej korzystne rozwiązanie frachtowe.

Towary są wysyłane z magazynu zgodnie z warunkami Ex Works (EXW). Po wysłaniu Twojego zamówienia potwierdzimy to oraz w razie potrzeby podamy kod śledzenia przesyłki, abyś mógł ją monitorować. Przy odbiorze towaru pamiętaj o sprawdzeniu go pod kątem uszkodzeń transportowych lub wad. Po otrzymaniu potwierdzenia odbioru bardzo trudno nam zgłosić firmie transportowej ewentualne uszkodzenia lub braki. Jeśli paleta lub karton wygląda na uszkodzony, podpisz z zastrzeżeniem i skontaktuj się z nami. Sprawdź również, czy ilość towaru jest prawidłowa natychmiast po otrzymaniu przesyłki.

PŁATNOŚCI

Sprzedajemy zarówno firmom, instytucjom samorządowym, jak i instytucjom publicznym itp. Zastrzegamy sobie prawo do żądania przedpłaty, np. od nowych klientów, przy większych lub niestandardowych zamówieniach lub przedmiotach na zamówienie. Honorujemy jedynie płatności przelewem bankowym. Prosimy o użycie poniższego konta:

Santander Consumer Bank SA IBAN (EUR): PL48 1090 2590 0000 0001 3487 3559

SWIFT (BIC): WBKPPLPP

 

ZASTRZEŻENIA

Wszystkie towary pozostają własnością FANECO SP. Z O.O. SP. K. do chwili ich opłacenia.
FANECO SP. Z O.O. SP. K. zastrzega sobie prawo do sytuacji wyjątkowych (wojna, trzęsienie ziemi, powódź itp.), tzw. siły wyższej.
FANECO SP. Z O.O. SP. K. zastrzega sobie prawo do wyprzedaży lub wycofania produktu. W takich przypadkach zazwyczaj możemy zaoferować zamiennik.
FANECO SP. Z O.O. SP. K. zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów drukarskich.