Pojemnik na papier toaletowy

 

Praktycznym i niezbędnym elementem wyposażenia w każdej toalecie jest pojemnik na papier toaletowy. Umożliwia korzystanie z produktu w sposób higieniczny.

Dzięki zastosowaniu takiego akcesoria rolki nie są odkładane na podłogę, krawędź zlewu, czy w inne miejsca narażone silnie na zabrudzenia, zanieczyszczenia i bakterie. Umieszczone w dedykowanym do tego celu konstrukcjom rolki mogą być bezpiecznie wykorzystywane.

   
               
 

Po pierwsze: Różnorodność modeli

W naszej ofercie dostępne są pojemnik na ręczniki papierowe, przede wszystkim w formie roli. Posiadamy konstrukcje dedykowane:

  • na dużą rolkę papieru (tzw. jumbo), przeznaczone głównie do dużych obiektów publicznych oraz toalet o dużej częstotliwości użytkowania i wysokim przepływie osób korzystających,
  • na kilka rolek domowego papieru toaletowego, instalowane najczęściej w biurach, restauracjach, a także obiektach o małym i średnim przepływie użytkowników.

Proponujemy kilka wariantów wymiarowych o średnicy od 18 do 32 cm i trzpieniu od 4,5 do 5,6cm. Pozwala to na użytkowanie rolek w tradycyjnym, tzw. domowym wymiarze, jak też większych rozmiarów.

Wśród modeli znajdują się produkty na jedną, dwie, a nawet trzy rolki. Posiadamy również niestandardowe rozwiązania na 2/3 rolki bądź 400 listków, co stanowi w Polsce w dalszym ciągu nowość w zakresie wyposażenia toalet publicznych i spotyka się z coraz większym zainteresowaniem.

Znajdujące się w asortymencie modele wykonane są z plastiku ABS (białe, białe i szare, transparentne i szare), stali nierdzewnej 304 (polerowanej i szczotkowanej – co determinuje wykończenie błyszczące bądź matowe), stali ocynkowanej malowanej proszkowo (białą farba epoksydowa), stali węglowej. Zastosowane w konstrukcjach materiały zapewniają estetyczny wygląd i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Po drugie: Praktyczne użytkowanie

Proponujemy pojemniki na papier toaletowy, które odznaczają się prostą konstrukcją. W zdecydowanej większości są to modele typu „Jumbo”, w których rolkę papieru umieszcza się odpowiednio na uchwyt. Konstrukcje dedykowane pod papier w listkach podają pojedyncze płaty po pociągnięciu. W zależności od wybranego modelu – zabudowany, częściowo otwarty, otwarty – wymiana artykułów higienicznych może wymagać wykorzystania kluczyka plastikowego lub metalowego.

Niektóre pojemniki są zabudowane i zamykane na klucz, co ogranicza kradzieże i doskonale sprawdza się w toaletach w miejscach publicznych. Sygnałem do wymiany jest wysoki poziom zużycia, co jest doskonale widoczne przez specjalne okienko transparentne do kontroli wskazanego poziomu. W przypadku modeli odsłoniętych bądź częściowo odsłoniętych, zamykanie nie wymaga zastosowania dodatkowych zabezpieczeń.

W zależności od modelu możliwe jest także zamontowanie sprzętu na ścianie lub we wnęce (posiadamy modele wnękowe i półwnękowe).

Po trzecie: Szeroki zakres zastosowań

Dostępne w naszym asortymencie pojemniki na papier wykonane zostały z dobrej jakości materiałów i odznaczają się estetyczną konstrukcją. W zależności od indywidualnych potrzeb możliwe jest zastosowanie naszych produktów w toaletach:

  • w zakładach pracy i biurowcach,
  • w centrach handlowych,
  • w obiektach użyteczności publicznej,
  • w instytucjach pożytku publicznego,
  • w miejscach uznanych za atrakcje turystyczne,
  • w restauracjach,
  • w hotelach,
  • w innych miejscach użytkowanych przez dużą liczbę osób.

Niektóre modele bardzo dobrze sprawdzą się także w toaletach w domach i mieszkaniach prywatnych. W szczególności te konstrukcje, które nie są mocno zabudowane i odznaczają się eleganckim wykończeniem.


Polecane produkty

 
Pełna oferta pojemników
 

Dowiedz się więcej o produktach sanitarnych Faneco:
Dozowniki bezdotykowe i łokciowe. Wybór dozownika do dezynfekcji rąk
Suszarki i lusterka hotelowe - jakie wybrać?
Pojemnik na ręczniki papierowe - który?

Projektujesz toalety publiczne? Czytaj więcej:
Dowiedz się jak skompletować wyposażenie łazienki hotelowej
Toaleta w restauracji - wymagania, projekt, wyposażenie
Łazienki szkolne - wymagania, projekt, wyposażenie
Łazienki w przedszkolu - wymagania, projekt, wyposażenie
Toaleta dla niepełnosprawnych - zasady projektowania, przepisy, wytyczne

Poznaj kompleksowe wyposażenie toalet i łazienek dedykowane dla inwestorów, projektantów, deweloperów:
Wyposażenie toalet hotelowych i restauracyjnych
Wyposażenie łazienek dla szkół i przedszkoli
Wyposażenie łazienek w budynkach administracyjnych
Wyposażenie toalet publicznych dla architektów i projektantów
Wyposażenie toalet dla firm budowlanych i deweloperów
Wyposażenie łazienek dla niepełnosprawnych