Przewijaki dla niemowląt

 

Ergonomiczne kształty oraz bezpieczna forma cechują każde stanowisko do przewijania dzieci dostępne w naszej ofercie.

Konstrukcje występują w wersji poziomej oraz pionowej, naściennej i wnękowej. W przypadku ostatniego z wymienionych typów obudowa częściowo wykonana jest ze stali nierdzewnej 304 szczotkowanej. W większości modeli zastosowany został polietylen super-liniowy LLDPE.

przewijak ścienny składany
przewijak ścienny składany
 

Po pierwsze: bezpieczeństwo dziecka

LLDPE jest to materiał obojętny, co oznacza, że nie emituje szkodliwych substancji i nie powoduje podrażnień na wrażliwej skórze dziecka. Przewijak jest bezpieczny także przez wzgląd na dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Odznacza się on ogólną bardzo dużą wytrzymałością, co poświadcza szereg badań certyfikacyjnych przeprowadzonych pod tym kierunkiem. Ponadto jego gładka struktura jest niezwykle prosta w czyszczeniu, co pozwala zachować szczególny poziom higieny przy czynnościach pielęgnacyjnych maluszków.

Po drugie: komfort użytkowania

Przewijaki dla niemowląt dostępne są w naszej ofercie w modelach o starannie dopracowanej konstrukcji, zapewniającej wysoki poziom funkcjonalności oraz estetyczny wygląd. Optymalne wymiary z charakterystycznym zagłębieniem oraz podwyższonymi rantami pozwalają na swobodną zmianę pieluszki.

Komfort użytkowania zwiększają także dodatkowe elementy, jak:

 • wieszaki na torbę,
 • regulowany pas zabezpieczający,
 • pojemnik na mokre chusteczki.

Po trzecie: funkcjonalna konstrukcja

Przewijak ścienny jest bardzo prosty w montażu. W naszej ofercie proponujemy modele 4-śrubowe, które można zainstalować w kilku prostych krokach. Dysponujemy także wersją natynkową i podtynkową, wymagają nieco większego nakładu pracy przy montażu, zapewniają jednak bardzo elegancki wygląd.

konstrukcja przewijaka składanego

Wszystkie oferowane przez nas produkty cechuje składana forma. Blat chowany jest poprzez podniesienie i przeciągnięcie
w kierunku ściany. Dzięki temu powierzchnia jego jest mniej narażona na zabrudzenia oraz różnego rodzaju bakterie czy mikroorganizmy.

Przewijak składany zajmuje też mniej miejsca. W sytuacjach wymagających przewinięcia malucha doskonale spełnia swoją funkcję po rozłożeniu, zaś po przeprowadzeniu czynności pielęgnacyjnych można go swobodnie zamknąć i uzyskać wolną przestrzeń.

 

Po czwarte: szerokie zastosowanie

Stanowiska do przewijania dedykowane są do obiektów oraz miejsc publicznych, gdzie często przebywają rodzice z dziećmi. Najczęściej przewijaki dla niemowląt można spotkać w:

 • restauracjach i innych obiektach gastronomicznych,
 • przychodniach i placówkach medycznych,
 • hotelach, pensjonatach i innych obiektach noclegowych,
 • basenach, salach zabaw,
 • galeriach handlowych,
 • instytucjach użytku publicznego,
 • atrakcjach turystycznych,
 • i innych miejscach.

Po piąte: wdzięczność kobiet

Przewijak ścienny zainstalowany w specjalnym pokoju dla matki z dzieckiem zapewnia kobietom wygodę w niekomfortowej sytuacji. Zamiana pieluchy poza domem może być czynnością kłopotliwą i w wielu miejscach niemożliwą do przeprowadzenia z uwagi na warunki otoczenia.

Zapewnienie przyjaznej przestrzeni dla matek z małymi dziećmi z pewnością spotka się z ciepłym przyjęciem ze strony tych kobiet. Chętniej będą wracały do miejsc, które zapewniają im należyte warunki podczas robienia zakupów, oczekiwania na wizytę, czy spożywania posiłku.


Polecane produkty

 
Pełna oferta przewijaków

Polecane produkty

Polecane wpisy

Jak wybrać przewijak do toalety publicznej

Jak wybrać przewijak do toalety publicznej

Wyposażenie łazienek hotelowych - sprawdź, jak skompletować

Wyposażenie łazienek hotelowych - sprawdź, jak skompletować

Toaleta w restauracji - wymagania, projekt, wyposażenie

Toaleta w restauracji - wymagania, projekt, wyposażenie