SkySawa PKO Bank Polski Warszwa

 

Realizacja w budynku SKYSAWA

SKYSAWA, znana także jako PHN Tower, to nowoczesny wieżowiec położony w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Świętokrzyskiej 36/34. Budynek, którego budowa rozpoczęła się w czerwcu 2019 roku i zakończyła po 38 miesiącach, oferuje 65 tys. mkw. powierzchni użytkowej, z czego prawie 37 tys. mkw. przeznaczone jest na przestrzenie biurowe. Całość została wynajęta przez PKO Bank Polski, co świadczy o strategicznym znaczeniu i prestiżu lokalizacji. Budynek Skysawa, położony w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy przy ul. Świętokrzyskiej, jest przykładem nowoczesnej architektury, która łączy w sobie funkcjonalność z estetyką. To nowoczesny kompleks biurowo-handlowy, który powstał na miejscu wyburzonego 10-piętrowego biurowca z lat 60. XX wieku. Składa się z dwóch budynków - budynku A, który liczy od 4 do 9 poziomów oraz budynku B, który ma 40 pięter. Obecnie jedynym najemcą budynku o łącznej powierzchni od 35 tys. mkw. jest PKO Bank Polski.

Nasz udział w realizacji

Nasza firma miała przyjemność współpracować z generalnymi wykonawcami - firmami Colliers oraz Transtolbud - w procesie wyposażania toalet w wieżowcu SKYSAWA. Dzięki naszemu doświadczeniu i zrozumieniu potrzeb nowoczesnych biurowców, dostarczyliśmy oraz zainstalowaliśmy wyposażenie łazienek w produkty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Wystrój wnętrza

Projektowane toalety w SKYSAWA charakteryzują się nowoczesnym designem i wysoką funkcjonalnością. Dominujące czyste linie i nowoczesne wyposażenie współgrają z eleganckim charakterem całego biurowca. Dbając o szczegóły i komfort użytkowników, zastosowano materiały łatwe w utrzymaniu i odporne na intensywne użytkowanie, co jest kluczowe w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Zdjęcia z realizacji znajdziesz w galerii na górze strony - zapraszamy do ich obejrzenia.

Produkty Faneco, które zastosowaliśmy w tym projekcie:

  • Uchwyt dla niepełnosprawnych uchylny (średnica 32 mm, długość 60 cm, stal polerowana) – prosty model o wysokiej funkcjonalności, doskonały wybór w łazienkach, z których korzystają osoby z dysfunkcjami ruchowymi.
  • Suszarka do rąk 1350 W Passat V – automatyczna suszarka z fotokomórką, która dzięki specjalnym dyszom zapewnia szybkie suszenie rąk.
  • Dozownik mydła w płynie i środków dezynfekcyjnych HIT (1 l, matowa stal szczotkowana) – odporny dozownik naścienny o eleganckim, nowoczesnym wykończeniu.
  • Podajnik ręczników ZZ Luna (matowa stal szczotkowana) – podajnik o pojemności 600 listków, wyróżnia się nowoczesnym designem.
  • Kosz na śmieci z pokrywą wiszący (30 l, stal szlachetna matowa) – montowany na ścianę pojemni na odpady, ma uchylną pokrywę, która zasłania wnętrze kubła.
  • Lustro uchylne z rączką (580 x 600 mm, wykończenie galwaniczne miedziowo-niklowo-chromowe) – lustro uchylne dla osób niepełnosprawnych wykonane z wysokiej klasy szkła, wykończone mosiężną ramą pokryte powłoką galwaniczną.
  • Kosz naścienny na odpadki higieniczne (7 L, stal szlachetna matowa) – poręczny kosz o nowoczesnym wyglądzie, szczególnie polecany do damskich toalet.