SkySawa PKO Bank Polski Warszwa

 

Realizacja w budynku SKYSAWA

SKYSAWA, znana także jako PHN Tower, to nowoczesny wieżowiec położony w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Świętokrzyskiej 36/34. Budynek, którego budowa rozpoczęła się w czerwcu 2019 roku i zakończyła po 38 miesiącach, oferuje 65 tys. mkw. powierzchni użytkowej, z czego prawie 37 tys. mkw. przeznaczone jest na przestrzenie biurowe. Całość została wynajęta przez PKO Bank Polski, co świadczy o strategicznym znaczeniu i prestiżu lokalizacji.

Nasz udział w realizacji

Nasza firma miała przyjemność współpracować z generalnymi wykonawcami - firmami Colliers oraz Transtolbud - w procesie wyposażania toalet w wieżowcu SKYSAWA. Dzięki naszemu doświadczeniu i zrozumieniu potrzeb nowoczesnych biurowców, dostarczyliśmy oraz zainstalowaliśmy wyposażenie łazienek w produkty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Wystrój wnętrza

Projektowane toalety w SKYSAWA charakteryzują się nowoczesnym designem i wysoką funkcjonalnością. Dominujące czyste linie i nowoczesne wyposażenie współgrają z eleganckim charakterem całego biurowca. Dbając o szczegóły i komfort użytkowników, zastosowano materiały łatwe w utrzymaniu i odporne na intensywne użytkowanie, co jest kluczowe w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Zdjęcia z realizacji znajdziesz w galerii na górze strony - zapraszamy do ich obejrzenia.

Produkty użyte w tym projekcie

  • Dozownik mydła w płynie i środków dezynfekcyjnych HIT (1 l, matowa stal szczotkowana) – odporny dozownik naścienny o eleganckim, nowoczesnym wykończeniu.
  • Podajnik ręczników ZZ Luna (matowa stal szczotkowana) – podajnik o pojemności 600 listków, wyróżnia się nowoczesnym designem.
  • Kosz naścienny na odpadki higieniczne (7 L, stal szlachetna matowa) – poręczny kosz o nowoczesnym wyglądzie, szczególnie polecany do damskich toalet.
  • Suszarka do rąk 1350 W PASSAT V -  solidne, nowoczesne i trwałe urządzenie automatyczne.
  • Suszarka do rąk 1000 W LEVANTE - automatyczna suszarka z fotokomórką, posiada filtr antybakteryjny.
  • Poręcze dla niepełnosprawnych - uchwyty łazienkowe, które zwiększają bezpieczeństwo w trakcie korzystania z toalety.