Reklamácie a vrátenie tovaru

Vítejte na stránce reklamační služby Faneco.

Pokud je produkt, který jste zakoupili, vadný nebo nesprávně funguje, máte právo využít náš reklamační systém. K tomu účelu vás také žádáme o kontakt s oddělením zákaznické služby pomocí reklamačního formuláře. Pro urychlení reklamačního procesu vás zveme k výběru jedné ze dvou možností:


Pokud reklamace nevyžaduje další přílohy (skany, fotografie) zvolte: REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ


Pokud se reklamace týká mechanického poškození, technické závady nebo poškození při přepravě, zvolte: FORMULÁŘ S PŘÍLOHAMI

Upozorňujeme, že společnost Faneco pracuje na nástrojích Google Works - pro přidání příloh budete požádáni o přihlášení do svého účtu Google. Pokud nepoužíváte řešení Google, přílohy můžete také poslat e-mailem.

V formuláři můžete popsat situaci a my zahájíme reklamační proces. Pokud je to nutné, vrátíme produkt do našeho servisního střediska, kde bude důkladně zkontrolován a opraven. Pokud by oprava byla nemožná nebo neekonomická, vrátíme vám plnou částku nákupu nebo nabídneme výměnu za nový, funkční produkt.

Zajišťujeme plnou poprodejní podporu a jsme tady, abychom vám pomohli, pokud máte jakékoliv otázky nebo pochybnosti.
Dbáme na spokojenost našich zákazníků a děláme vše pro to, aby byli spokojeni s nákupy v našem obchodě.

Doufáme, že tyto informace vám pomohou při využívání našich služeb. Pokud máte jakékoliv otázky nebo pochybnosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme a poradíme.