Strefa architekta

Projektowanie przestrzeni publicznej z Faneco 

Projektujesz szpital więzienie, stadion lub port lotniczy i potrzebujesz kompleksowego wyposażenia toalet w przestrzeni wspólnej? Każdy z obiektów specjalistycznych rządzi się swoistymi prawami i wymaganiami dotyczącymi z jednej strony funkcjonalności przestrzeni z drugiej natomiast normami prawnymi. Stworzenie Nowoczesnych łazienek i toalet w przestrzeni publicznej kierując się trendami, funkcjonalnością obiektu, prognozując jego użytkowanie, serwisowanie oraz utrzymywanie czystości jest nie lada sztuką. Właśnie dlatego studia projektowe oraz biura architektoniczne od lat posiłkują się wiedzą i doświadczeniem eksperckim płynącym od producentów, którzy najwięcej wiedzą na temat swoich produktów oraz trendów rynkowych. Poznaj naszych ekspertów. 

Stale zmieniające się normy oraz wytyczne dotyczące projektowania wyposażenia do toalet w szkołach przedszkolach biurowcach czy hotelach są codziennością dla specjalistów Faneco. Skorzystaj z 15 lat doświadczeń Wyposażenia łazienek i toalet w budynkach użyteczności publicznej. Zapraszamy do współpracy szczególnie projektantów wnętrz, pracownie oraz architektów tworzących budynki użyteczności publicznej. 

Na co mogą liczyć architekci wybierając Faneco? 

 • dedykowanego opiekuna doświadczonego we współpracy z architektami
 • katalogi produktowe w wersji pdf oraz online
 • zdjęcia produktów w jakości pozwalającej na wykorzystanie w projektach,
 • bryły 2D w formacie (AutoCAD) do zastosowania w projektach
 • bryły 3D w formacie dwg (AutoCAD) do zastosowania w projektach,
 • bryły 3D w formacie Revit (BIM) do zastosowania w wizualizacjach

Co zyskują architekci z wyboru Faneco?

 • Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie powstawania projektu.
 • Przed podjęciem decyzji o współpracy jesteśmy gotowi zaprezentować modele naszych produktów
 • Po podjęciu decyzji o współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty
 • Wiele produktów z naszej oferty jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu 24 godzin.
 • Naszych partnerów informujemy na bieżąco o nowościach produktowych oraz akcjach promocyjnych.
 • Oferujemy wsparcie montażowe, serwisowe i pogwarancyjne.
 • Przy zamówieniach spełniających minimum logistyczne gwarantujemy transport gratis. 

Projektowanie toalet w budynkach użyteczności publicznej

Faneco docenia wartość estetyki i jakości produktów w przestrzeni publicznej. Proponujemy architektom zapoznanie się z profesjonalnym wyposażeniem toalet publicznych. Doceniając wagę prac architektów dostarczamy im dedykowane rozwiązania ułatwiające prace projektowe. Faneco jest dystrybutorem i producentem kompleksowego wyposażenia toalet publicznych. Oferuje wsparcie swoich konsultantów dla architektów w całym procesie projektowania i obsługi inwestycji. Organizujemy szkolenia produktowe i prezentujemy przykładowe inwestycje zrealizowane z naszym wyposażeniem.

Projektowanie ekologicznych toalet w przestrzeni publicznej 

Popieramy harmonię i przyjazny charakter przestrzeni publicznej oraz kładziemy nacisk na ekologiczną technologię, w jakiej są produkowane nasze produkty.  Nie da się wyeliminować w 100% tworzyw sztucznych, jednak można zoptymalizować proces produkcyjny tak by końcowy produkt był przyjazny dla środowiska. Stanowi to odpowiedź na wymagania naszych Klientów, którzy przywiązują dużą wagę do przyjazności przestrzeni publicznej oraz potrzeby ochrony środowiska. Faneco posiada również w swojej ofercie wyposażenie toalet dla osób niepełnosprawnych oraz dla matek z małymi dziećmi. Ponadto, firma popularyzuje wiedzę dotyczącą projektowania toalet publicznych.

Jakość i bezpieczeństwo projektowania łazienek publicznych 

Produkty oferowane przez Faneco posiadają wszystkie niezbędne do realizacji procesu inwestycyjnego certyfikaty i można je stosować w inwestycjach, gdzie są przewidziane toalety ogólnodostępne. Produkty są wytwarzane z dbałością o wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowników. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy wyposażenie toalet o podwyższonej wytrzymałości (stal szlachetna) idealne do zastosowania w obiektach sportowych (stadiony), dworcach i stacjach benzynowych.

Oferta producencka dla architektów

Architektów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu. Wspieramy naszych partnerów w całości obsługi procesu projektowania inwestycji. Nasze produkty są wykorzystywane w dużych inwestycjach realizowanych przez największe firmy budowlane i deweloperskie.