Architekci

Polityka firmy
Firma Faneco Sp. z o. o. Sp. k. docenia wartość estetyki i jakości produktów w przestrzeni publicznej. Proponujemy architektom zapoznanie się z profesjonalnym wyposażeniem toalet publicznych. Doceniając wagę prac architektów dostarczamy im dedykowane rozwiązania ułatwiające prace projektowe. Faneco jest dystrybutorem i producentem profesjonalnego wyposażenia toalet publicznych. Oferuje wsparcie swoich konsultantów dla architektów w całym procesie projektowania i obsługi inwestycji. Organizujemy szkolenia produktowe i prezentujemy przykładowe inwestycje zrealizowane z naszym wyposażeniem. Popieramy harmonię i przyjazny charakter przestrzeni publicznej oraz kładziemy nacisk na ekologiczną technologię, w jakiej są produkowane nasze produkty. Stanowi to odpowiedź na wymagania naszych Klientów, którzy przywiązują dużą wagę do przyjazności przestrzeni publicznej oraz potrzeby ochrony środowiska. Faneco posiada również w swojej ofercie wyposażenie toalet dla osób niepełnosprawnych oraz dla matek z małymi dziećmi. Ponadto, firma popularyzuje wiedzę dotyczącą projektowania toalet publicznych.

Jakość i bezpieczeństwo
Produkty oferowane przez Faneco posiadają wszystkie niezbędne do realizacji procesu inwestycyjnego certyfikaty i można je stosować w inwestycjach, gdzie są przewidziane toalety ogólnodostępne. Produkty są wytwarzane z dbałością o wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowników. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy wyposażenie toalet o podwyższonej wytrzymałości (stal szlachetna) idealne do zastosowania w obiektach sportowych (stadiony), dworcach i stacjach benzynowych.

Oferta dla architektów
Architektów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu. Wspieramy naszych partnerów w całości obsługi procesu projektowania inwestycji. Nasze produkty są wykorzystywane w dużych inwestycjach realizowanych przez największe firmy budowlane i deweloperskie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych architektów do kontaktu.