Reklamacje i zwroty

 

Witamy na stronie obsługi reklamacyjnej Faneco.

Jeśli zakupiony przez Ciebie produkt okazał się wadliwy lub nie działa prawidłowo, masz prawo do skorzystania z naszego systemu reklamacji. W tym celu również prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, za pomocą formularza reklamacyjnego. Skracając proces reklamacyjny zapraszamy do skorzystania z jednej z dwóch opcji: 


Jeśli reklamacja nie wymaga dodatkowych załączników (skany, zdjęcia) wybierz: FORMULARZ REKLAMACYJNY


Jeśli reklamacja dotyczy uszkodzenia mechanicznego, wady technicznej lub uszkodzeń w transporcie wybierz: FORMULARZ Z ZAŁĄCZNIKAMI

 

Uwaga, firma Faneco pracuje na narzędziach Google Works - aby dodać załączniki, zostaniesz poproszony/na o zalogowanie do swojego konta Google. Jeśli nie korzystasz z rozwiązań Google, załączniki możesz również dosłać drogą mailową.

W formularzu możesz przedstawić sytuację, a my rozpoczniemy procedurę reklamacyjną. W razie potrzeby odeślemy produkt do naszego serwisu, gdzie zostanie dokładnie sprawdzony i naprawiony. W przypadku, gdy naprawa okazałaby się niemożliwa lub nieopłacalna, zwrócimy Ci pełną kwotę zakupu lub zaoferujemy wymianę na nowy, sprawny produkt.

Zapewniamy pełną obsługę posprzedażową i służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.
Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów i robimy wszystko, by zapewnić im satysfakcję z zakupów w naszym sklepie.

Mamy nadzieję, że te informacje pomogą Ci w korzystaniu z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z nami. Chętnie służymy pomocą i radą.