Architekti

Projektování veřejného prostoru s Faneco

Navrhujete nemocnici, vězení, stadion nebo letiště a potřebujete komplexní vybavení toalet ve společném prostoru? Každá z odborných budov se řídí svými zákony a požadavky na funkčnost prostoru na jedné straně a právními normami na straně druhé. Vytvoření moderních koupelen a toalet ve veřejném prostoru podle trendů, funkčnosti objektu, předpovídání jeho využití, údržby a udržování čistoty je skutečným uměním. Právě proto se projektové studia a architektonické kanceláře po léta spoléhají na odborné znalosti a zkušenosti od výrobců, kteří mají největší znalosti o svých produktech a tržních trendech. Poznejte naše odborníky.

Neustále se měnící normy a pokyny pro navrhování vybavení do toalet ve školách, mateřských školách, kancelářských budovách nebo hotelech jsou pro specialisty Faneco každodenní realitou. Využijte 15 let zkušeností s vybavením koupelen a toalet v budovách veřejného užití. Zvláště zveme k spolupráci interiérové designéry, studia a architekty, kteří vytvářejí budovy pro veřejné užití.

Co mohou očekávat architekti, kteří si vyberou Faneco?

 • dedikovaného správce zkušeného ve spolupráci s architekty
 • produktové katalogy v pdf i online
 • fotografie produktů v kvalitě umožňující jejich využití v projektech,
 • 2D modely ve formátu (AutoCAD) pro použití v projektech
 • 3D modely ve formátu dwg (AutoCAD) pro použití v projektech,
 • 3D modely ve formátu Revit (BIM) pro použití ve vizualizacích

Co získají architekti z volby Faneco?

 • Nabízíme profesionální poradenství na každé fázi vzniku projektu.
 • Před rozhodnutím o spolupráci jsme připraveni představit modely našich produktů
 • Po rozhodnutí o spolupráci nabízíme atraktivní slevy
 • Mnoho produktů z naší nabídky jsme schopni dodat během 24 hodin.
 • Naše partnery průběžně informujeme o novinkách v produktech a propagačních akcích.
 • Nabízíme montážní, servisní a záruční podporu.
 • Při objednávkách splňujících logistické minimum garantujeme dopravu zdarma.

Projektování toalet v budovách veřejného užití

Faneco oceňuje hodnotu estetiky a kvality produktů ve veřejném prostoru. Navrhujeme architektům seznámit se s profesionálním vybavením veřejných toalet. Oceňujeme význam práce architektů a poskytujeme jim dedikovaná řešení pro návrhové práce. Faneco je distributorem a výrobcem komplexního vybavení veřejných toalet. Nabízí podporu svých konzultantů pro architekty v celém procesu návrhu a obsluhy investice. Pořádáme produktové školení a prezentujeme vzorové investice realizované s naším vybavením.

Návrh ekologických toalet ve veřejném prostoru

Podporujeme harmonii a přátelskou povahu veřejného prostoru a klademe důraz na ekologickou technologii, v níž jsou naše produkty vyráběny. Není možné eliminovat 100% plastů, ale je možné optimalizovat výrobní proces tak, aby konečný produkt byl přátelský k životnímu prostředí. To je odpovědí na požadavky našich zákazníků, kteří kladou velký důraz na přátelský veřejný prostor a potřebu ochrany životního prostředí. Faneco také nabízí vybavení toalet pro osoby se zdravotním postižením a pro matky s malými dětmi. Navíc firma popularizuje znalosti o projektování veřejných toalet.


Kvalita a bezpečnost projektování veřejných koupelen

Produkty nabízené Faneco mají všechny nezbytné certifikáty pro realizaci investičního procesu a mohou být použity v investicích, kde jsou plánovány veřejné toalety. Produkty jsou vyráběny s důrazem na vysokou kvalitu a bezpečnost uživatelů. Jako jediná firma v Polsku nabízíme vybavení toalet s vyšší odolností (nerezová ocel), ideální pro použití v sportovních zařízeních (stadiony), nádražích a benzínových stanicích.


Nabídka výrobce pro architekty

Architekty zájemce o spolupráci zveme k kontaktu. Podporujeme naše partnery v celkové obsluze procesu návrhu investice. Naše produkty se používají v rozsáhlých investicích prováděných největšími stavebními a developerskými firmami. Poznejte naši nabídku spolupráce