Nowi Klienci

Faneco jest dystrybutorem oraz producentem kompleksowego wyposażenia toalet publicznych. Od lat dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla rozmaitych sektorów gospodarki. Nasi klienci to nie tylko bezpośredni odbiorcy produktów, tacy jak firmy budowlane czy remontowe. Posiadamy także ofertę skierowaną do partnerów handlowych takich jak sklepy internetowe. Dlatego coraz więcej sklepów oraz instytucji decyduje się na współpracę z nami? Co zyskujesz, wybierając Faneco?

 

Dlaczego internetowe sklepy wybierają Faneco?

Jesteśmy producentem wyposażenia łazienek, obecnym na rynku od wielu lat. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych produktów i doskonała obsługa klienta. Realizujemy nasze cele dzięki doświadczeniu oraz stałemu analizowaniu rynku.

Współpracujemy z wieloma sklepami internetowymi, umożliwiając e-commerce dropshipping - czyli dostarczanie towarów wprost do klienta danego sklepu, bezpośrednio z naszych hurtowni sanitarnych. Obsługujemy przy tym bardzo zróżnicowanych odbiorców, dostosowując się do ich oczekiwań oraz specyficznych potrzeb.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że dysponujemy dużą wiedzą na temat procesów inwestycyjnych; wypracowaliśmy także procedury obsługi klientów instytucjonalnych, które pozwalają na efektywną, ustandaryzowaną współpracę oraz utrzymanie wysokiej jakości obsługi. To wszystko sprawia, że sklepy internetowe wybierają współpracę z Faneco - wspólnie realizujemy zamówienia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji.

 

Szeroka oferta wyposażenia sanitarnego dla odbiorców hurtowych

Jako producent wyposażenia łazienek oferujemy różnorodne urządzenia sanitarne takie jak dozowniki mydła, pojemniki na papier toaletowy, podajniki ręczników papierowych, suszarki do rąk, przewijaki i inne. Wśród naszych produktów znajdują się także elementy wyposażenia łazienek dla osób z niepełnosprawnościami. Jesteśmy także producentem sanitarnych urządzeń łazienkowych ze stali nierdzewnej, takich jak umywalki, misy WC czy pisuary.

Stale rozbudowujemy naszą ofertę urządzeń higieniczno-sanitarnych dla sklepów internetowych nakierowanych na klientów indywidualnych, ale także dla odbiorców hurtowych. Oferujemy liczne linie produktowe, odpowiadające na różne potrzeby klientów, skierowane także do sieci partnerów handlowych.

Wśród naszych produktów znajdują się urządzenia sanitarne przeznaczone do stosowania w takich miejscach jak:

 

Co zyskuje nowy kontrahent Faneco?

Nasza oferta skierowana jest także do firm oraz organizacji, które zajmują się realizacją inwestycji budowlanych, w których mają znajdować się toalety. Prezentujemy przy tym unikalny model biznesowy - jesteśmy zarówno producentem, jak i dystrybutorem wyposażenia sanitarnego łazienek. Oferujemy nie tylko bogaty asortyment w atrakcyjnych cenach, ale i kompleksową obsługę partnerów.

Nowy kontrahent Faneco oprócz naszych produktów zyskuje fachowe doradztwo przy przygotowywaniu oferty oraz pomoc w dostarczeniu produktów na teren inwestycji. Współpracujemy z operatorami logistyki i na bieżąco aktualizujemy stany magazynowe. Dzięki temu nasi klienci mają pewność dostępności zamawianych produktów i mogą liczyć na szybką, terminową dostawę, a także opiekę konsultantów nad każdym zamówieniem.

Specjalnie dla naszych kontrahentów opracowaliśmy unikalną ofertę handlową z atrakcyjnymi rabatami. Zapewniamy opiekę handlową oraz logistyczną na każdym etapie współpracy, a także wsparcie marketingowe i profesjonalne szkolenia produktowe.

 

Na co może liczyć nowy partner Faneco?

Faneco współpracuje ze sklepami internetowymi z wyposażeniem łazienek i innymi firmami zainteresowanymi sprzedażą naszych produktów swoim klientom we własnych lokalizacjach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji zleceń dla odbiorców z różnych sektorów gospodarki. Dzięki temu możemy nawiązywać owocne współprace, oferując nie tylko najwyższej jakości produkty, ale i fachowe doradztwo.

Faneco to także partnerskie relacje ze sklepami internetowymi oparte na współpracy B2B. oraz wysokie standardy obsługi. Zapewniamy naszym partnerom doskonałe warunki handlowe oraz narzędzia takie jak platforma handlu hurtowego. Oprócz tego najbardziej aktywnym partnerom oferujemy specjalne warunki współpracy. Do każdego kontrahenta podchodzimy jednak indywidualnie, zapewniając dopasowanie oferty do jego możliwości oraz docelowej grupy odbiorców.

Współpracując ze sklepami internetowymi zapewniamy także pełne wsparcie konsultantów przy obsłudze dużych i złożonych ofert. Z kolei dzięki rabatom i specjalnym ofertom nasi klienci mogą uzyskiwać atrakcyjne marże na sprzedawanych przez siebie produktach Faneco.

Zapraszamy do kontaktu - na wszelkie pytania dotyczące dokładnych warunków współpracy odpowiedzą pracownicy Działu Współpracy Partnerskiej.


Faneco - rozpoznawalna marka na rynku wyposażenia sanitarnego 

Faneco - z racji unikalnego modelu biznesowego opartego na tym, że jest jednocześnie dystrybutorem i producentem profesjonalnego wyposażenia toalet publicznych - jest w stanie zagwarantować swoim Klientom bogatą i atrakcyjną cenowo ofertę. Nastawienie na wysoką jakość oferowanych produktów gwarantuje Klientom bezpieczeństwo realizacji inwestycji przy jednoczesnym osiągnięciu efektywności kosztowej.

Standaryzacja i jakość obsługi

Zapewniając naszym Klientom wysoką jakość obsługi, Faneco stosuje sprawdzone procedury, zgodne z wypracowanymi standardami na każdym etapie kontaktu. Podczas procesu obsługi sprzedaży zapewniamy naszym Klientom szeroką gamę wsparcia konsultantów oraz sprawdzonych procedur obsługi i logistyki z naciskiem na terminowość i ciągłość dostaw do realizowanej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.