Ekran zapachowy do pisuaru Lemon

Żelowa wkładka pisuarowa sito Faneco Lemon

  • Ekonomia  – większa zawartości substancji aktywnych działa dłużej niż standardowe kostki zapachowe, nawet do 30 dni
  • Bezpieczeństwo i higiena - wkładka żelowa likwiduje uciążliwe, zapachy oraz dzięki wydzielaniu enzymatycznych substncji czyści pisuar.
  • Oszczędność - wkładki posiadają innowacyjny kształt tak by maksymalnie zmniejszyć rozbryzgiwanie uryny co obniżają koszty i skraca czas sprzątania toalety nawet o 50%.
  • Uniwersalny kształt - dopasowują się do każdego pisuaru nawet tych o nietypowym gabarycie.
  • Ekologiczne użytkowanie  - nie zawierają składników nieprzyjaznych dla środowiska rozkładających ozon tak jak inne odświeżacze powietrza stosowane do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów.

 

Szczegóły: 

Waga 20 g

Rozmiar: Uniwersalny do wszystkich typów pisuarów

Zapach: Cytrynowy 

Wkład pisuarowy o zapachu cytrynowym Faneco - szczegóły: 

Żelowy ekran Faneco Lemon to zapachowo-enzymatyczny wkład do pisuaru. Podczas użytkowania wydziela subtelny i delikatny, zapach, który zachowuje swoje właściwości przez 30 dni. Najwyższy standard czystości i higieny pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze a głębokie wypustki zapobiegają rozbryzganiu oryny na boki. Wkładki zapachowe jednocześnie zabezpieczają przed zapchaniem się odpływu i pasują praktycznie do większości pisuarów wodnych i bezwodnych. Zostały również specjalnie zaprojektowane tak, aby ułatwiać sprzątanie.