Ręczniki papierowe ZZ Faneco Premium 2 warstwy 3000 szt. białe celuloza

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: ZZ3000A2C
  • Producent: Faneco
  • Kod producenta: 5901764296638
  • Załączniki

Ręczniki papierowe ZZ Faneco Premium

  • Produkt premium wykonany z najwyższej jakości celulozy
  • Uniwersalny rozmiar pasuje do większości podajników dostępnych na rynku 
  • Bezzapachowe, gofrowane, dwuwarstwowe
  • 3000 szt. 

Szczegóły produktu:

- Materiał: Celuloza
- Kolor: Biały
- Liczba warstw: 2
- Zapach: Bezzapachowe
- Gofrowanie: Tak
- Do podajników typu ZZ
- Najwyższa jakość

Dane techniczne i logistyczne: 

- Rozmiar listka: Długość 25 cm, szerokość 23 cm (rozłożony), długość 25 cm, szerokość 11,5 cm (złożony)
- Liczba listków w bindzie: 150 szt.
- Rozmiar bindy: Wysokość 10,5 cm, szerokość 25 cm, głębokość 11,5 cm
- Liczba bind w opakowaniu: 20 szt.
- Liczba listków w opakowaniu: 3000 szt.
- Wymiary kartonu zbiorczego: Wysokość 250 mm, szerokość 560 mm, głębokość 380 mm


Ręczniki papierowe ZZ Faneco Premium 2 warstwy 3000 szt. białe celuloza

Ręczniki papierowe typu ZZ to jeden z najbardziej higienicznych sposobów na osuszanie rąk po myciu. Wyjmowane pojedynczo z podajników, nie wymagają dotykania innych listków niż ten, który w danej chwili jest wyciągany. Wykonane z doskonałej jakości celulozy są chłonne, wydajne oraz przyjazne dla skóry. Umożliwiają szybkie i dokładne osuszenie rąk za pomocą niewielkiej ilości papieru, dzięki czemu są jednocześnie wygodne, ekonomiczne i ekologiczne.

Ręczniki papierowe ZZ Faneco Premium

Ręczniki papierowe ZZ Premium to popularne rozwiązanie, stosowane zarówno w toaletach, jak i wszędzie tam, gdzie konieczne bywa osuszenie rąk lub szybkie wytarcie różnych powierzchni.

Ręczniki Faneco Premium mają uniwersalny rozmiar, dzięki czemu pasują nie tylko do wszystkich oferowanych przez nas pojemników, ale i do większości modeli dostępnych na polskim rynku.

Ręcznik papierowy ZZ od Faneco pasuje do większości modeli dozowników, podajników oraz pojemników dostępnych na rynku. Znajduje zastosowanie nie tylko w łazienkach, gdzie służy przede wszystkim do osuszania rąk, ale także w kuchniach i lokalach gastronomicznych, a nawet w domach i mieszkaniach. Ręczniki papierowe w rolce doskonale sprawdzają się podczas rozmaitych prac porządkowych. Świetnie chłoną nie tylko wodę, ale także inne płyny, w tym tłuszcz. To sprawia, że produkty Faneco są często stosowane w biurach, hotelach, restauracjach, a nawet placówkach medycznych. Ich chłonność oraz wykonanie z doskonałej jakości surowców sprawia, że umożliwiają one zachowanie wysokich standardów higienicznych przy jednoczesnej wygodzie stosowania.

Ręczniki papierowe ZZ Faneco

Ręczniki papierowe ZZ to produkt w formie pojedynczych listków, składanych i układanych na charakterystyczną “zakładkę”. Dzięki temu ułożeniu mogą być wyciągane pojedynczo z pojemnika. Dodatkowo po wyjęciu jednej sztuki składanego ręcznika papierowego, wyciągnięty zostaje fragment następnego, ułatwiający jego wyciągnięcie w razie potrzeby.

Ręczniki papierowe ZZ są najbardziej uniwersalnym i typowym rodzajem tego produktu; pasują one do wielu rodzajów podajników stosowanych w toaletach publicznych. Są nie tylko wygodne, ale i higieniczne - dotykany jest bowiem tylko ten listek, który jest w danej chwili wyciągany. To on “ciągnie” za sobą następny, jednocześnie chroniąc go przed kontaktem z dłońmi użytkownika, a co za tym idzie - przeniesieniem ewentualnych drobnoustrojów.

Ręczniki papierowe ZZ białe

Ręczniki papierowe ZZ dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Najczęściej spotykane są ręczniki szare lub zielone, z papieru makulaturowego. W ofercie Faneco znajdują się jednak również białe ręczniki składane, wykonane z czystej celulozy. Wyróżnia je kolor oraz wyjątkowa delikatność.

Białe ręczniki papierowe ZZ Faneco Premium są wytrzymałe, chłonne i wydajne. Doskonale nadają się do osuszania rąk, ale skutecznie wchłaniają również różnego rodzaju płyny. Dzięki temu mogą być wykorzystywane do oczyszczania powierzchni.

Papier ZZ biały sprawdza się nie tylko w domach czy łazienkach. W przeciwieństwie do papieru makulaturowego nie pyli, dzięki czemu może być używany w gabinetach kosmetycznych i lekarskich, jak również w gastronomii.

Ręcznik papierowy ZZ 2-warstwowy

Dwuwarstwowe ręczniki papierowe ZZ z serii Faneco Premium wykonano z wysokiej jakości celulozy. Dzięki gofrowaniu warstwy papieru zostały doskonale połączone, co nie tylko wzmacnia ich strukturę i poprawia wygodę użytkowania, ale też poprawia ich wytrzymałość i chłonność. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno przy osuszaniu dłoni, jak i czyszczeniu rozmaitych powierzchni.

Oferowany przez Faneco ręcznik papierowy ZZ to 2 warstwy celulozowego papieru o delikatnej strukturze. Celuloza to materiał, który chłonie dużo wilgoci, a pod jej wpływem staje się elastyczny. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko rozerwania mokrego ręcznika na małe kawałki; nie pozostawia również “strzępków” na osuszanych dłoniach. Dodatkowo ręczniki z celulozy są delikatne dla skóry i bezpieczne.

Chłonność i wytrzymałość to czynniki, dzięki którym 2-warstwowe ręczniki papierowe ZZ od Faneco są nie tylko wygodne, ale i ekonomiczne. Dzieje się tak, ponieważ skuteczne osuszenie rąk lub oczyszczenie powierzchni za ich pomocą wymaga zużycia mniejszej liczby kawałków ręcznika, niż w przypadku produktów niższej jakości.

Ręczniki papierowe ZZ 3000 sztuk

Poszukując tanich ręczników papierowych doskonałej jakości warto sięgnąć po produkty Faneco Premium. Dzięki pakowaniu po 3000 sztuk na dłuższy czas eliminują konieczność robienia zapasów; oznacza to także konieczność rzadszego kontrolowania i uzupełniania podajnika. To czyni je idealnym produktem dla toalet publicznych.

Ręczniki papierowe ZZ z linii Faneco Premium to wyjątkowy komfort i estetyka w doskonałej cenie. To idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących produktów najwyższej klasy w korzystnych cenach.

Miękkie jednorazowe ręczniki papierowe Faneco do podajników ZZ

Ręczniki papierowe ZZ, których producentem jest Faneco, wykonane zostały z naturalnej celulozy. To sprawia, że są bardzo chłonne i miękkie, a co za tym idzie - wyjątkowo wygodne i przyjemne w użytku.

Dzięki dużym opakowaniom cena ręczników papierowych ZZ z celulozy Faneco Premium jest wyjątkowo korzystna. W przeliczeniu na sztukę jest to znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż podobne produkty w mniejszych paczkach, co przyczynia się do znacznych oszczędności na artykułach higienicznych bez konieczności rezygnacji z najwyższej jakości.

Ręczniki papierowe ZZ z celulozy świetnie sprawdzają się nie tylko w toaletach, gdzie mogą być wykorzystane przy osuszaniu rąk. Ich chłonność oraz wytrzymałość sprawia, że są wykorzystywane także przy pracach porządkowych oraz w razie potrzeby szybkiego wytarcia jakiejś powierzchni w biurze, restauracji, gabinecie lekarskim lub innych miejscach. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości włókien umożliwiają zadbanie o higienę bez konieczności rezygnacji z wygody.