Dodávka, montáž a servis sanitárního vybavení veřejných koupelen

 

Wykończenie łazienki w przestrzeni publicznej

Wykończenie łazienki publicznej - zarówno w nowym budynku, jak i podczas generalnego remontu - jest bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem. Należy w tym czasie skoordynować liczne prace wykończeniowe, takie jak układanie podłogi, uszczelnianie, biały montaż urządzeń sanitarnych wraz z niezbędną armaturą, instalacja oświetlenia i innych sprzętów elektrycznych i wiele innych.

Uzyskanie oczekiwanego efektu końcowego w łazience wymaga zatrudnienia doświadczonej ekipy remontowej. Często jednak konieczna jest współpraca z więcej niż jednym zespołem. Przykładowo, układanie podłóg wymaga nieco innych kompetencji i uprawnień niż np. wyposażenie łazienek w niezbędne akcesoria sanitarne oraz wykonanie prawidłowego białego montażu baterii, umywalki czy brodzika. Jeśli w dodatku decydujemy się na zastosowanie niestandardowych rozwiązań lub zagospodarowanie trudno dostępnych miejsc, istnieje ryzyko, że zatrudnione w tym celu osoby popełnią kosztowne błędy, które w dodatku znacznie wydłużą remont.

Pomieszczenie, jakim jest toaleta publiczna, jest szczególnie wymagające. Oprócz takich kwestii, jak estetyka czy niezawodność sprzętów liczy się też skrupulatne przestrzeganie norm. Na każdym etapie prac należy pilnować m.in. różnych wymiarów podanych w przepisach, np. wysokości montażu umywalek, sedesów czy suszarek. Dlatego klienci Faneco mogą liczyć na naszą pomoc nie tylko na etapie wyboru poszczególnych produktów, ale i ich transportu oraz montażu. Nasza współpraca nie kończy się jednak wraz z oddaniem pomieszczenia do użytku - w razie potrzeby oferujemy także pełne wsparcie serwisowe.

Kompleksowa dostawa wyposażenia toalet publicznych marki Faneco

Kupując sprzęt łazienkowy w Faneco, nie musisz martwić się o transport zamówionych produktów na miejsce docelowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pojedynczych elementów, takich jak umywalka lub miska ustępowa, czy kompletnego wyposażenia, możesz skorzystać z różnych opcji dostawy.

Doskonale wiemy, że najlepszy sposób na przetransportowanie zamówionych sprzętów na miejsce docelowe zależy między innymi od jego lokalizacji oraz tego, ile produktów zostało zakupionych. Dlatego nasi klienci mają do wyboru:

  •  dostarczenie zamówienia bezpośrednio do miejsca docelowego przez monterów Faneco,
  •  dostawę za pośrednictwem współpracującej z nami firmy kurierskiej,
  •  korzystanie z ofert wybranych przez siebie kurierów,
  •  odbiór zamówienia z naszego magazynu.

Co ważne, pierwsza opcja dostępna jest przy zakupie kompletu wyposażenia wraz z dodatkową usługą montażu i instalacji przez naszych monterów. Pozostałe sposoby dostawy sanitariatów dostępne są również przy zamówieniu jedynie wybranych elementów.

Montaż wyposażenia w łazienkach

Biały montaż urządzeń sanitarnych jest jednym z najważniejszych elementów prac wykończeniowych w łazienkach publicznych. Poprawne zainstalowanie takich elementów, jak miska ustępowa, armatura łazienkowa, umywalka lub umieszczany w ścianie stelaż w przypadku białego montażu urządzeń podtynkowych itp. ma ogromne znaczenie dla funkcjonalności pomieszczenia oraz bezpieczeństwa użytkowników. Co więcej, nieprawidłowy montaż sanitariatów jest częstą przyczyną awarii i usterek czy zmniejszenia żywotności sprzętu. Z kolei w przypadku różnego rodzaju uchwytów i poręczy błędy w mocowaniu do ściany mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

Dlatego w Faneco oferujemy wyposażenie sanitarne z montażem. To niezwykle wygodna opcja - zamawiasz u nas cały komplet potrzebnych sprzętów, a w przy tym nie musisz tracić czasu na poszukiwanie ekipy, która zajmie się instalacją.

Dlaczego warto skorzystać z takiej opcji? Przede wszystkim dlatego, że montaż urządzeń sanitarnych wykonywany jest przez kompetentnych i doświadczonych profesjonalistów. Dbamy o to, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie - tego samego oczekujemy również od współpracujących z nami fachowców.

Biały montaż urządzeń sanitarnych wykonany przez montera Faneco to także gwarancja prawidłowego podłączenia wszystkich elementów do instalacji oraz podłoża lub ściany. Doskonała znajomość naszych urządzeń sprawia też, że prace przebiegają szybko i sprawnie, co pozwala zmniejszyć ryzyko opóźnień.

Biały montaż dużej liczby sprzętów wymagających podłączenia do punktu hydraulicznego (baterii, umywalki, mis WC), a także montaż szafek i dodatkowych akcesoriów często wiąże się z dużymi wydatkami na robociznę. W przypadku większych obiektów może to oznaczać koszt rzędu kilku tysięcy złotych. Zamówienie kompletu produktów do łazienki wraz z pełnym zakresem usług to po prostu czysta oszczędność.

Szybki serwis wyposażenia w łazienkach publicznych

Naturalnym skutkiem długotrwałej, intensywnej eksploatacji sprzętu są rozmaite usterki. To częsty problem w przypadku toalet w przestrzeni publicznej. Użytkownicy nie zawsze korzystają z urządzeń prawidłowo; zdarzają się też akty wandalizmu. Dlatego nawet w przypadku produktów najwyższej jakości z czasem zachodzi konieczność np. naprawy baterii, elementów umywalki, przycisków spłuczki lub innych urządzeń sanitarnych, a w dalszej kolejności np. wymiany uszkodzonej obudowy lub okładziny.

Z tego powodu w Faneco zapewniamy nie tylko usługi transportu i białego montażu, ale także kompleksowy serwis sanitariatów. Warto skorzystać z niego wtedy, gdy zależy nam na sprawnym usunięciu usterki. Co więcej, jako producent i dystrybutor możemy w razie potrzeby szybko dostarczyć niezbędne części zamienne. Oznacza to, że skorzystanie z usług serwisowych Faneco jest najszybszym sposobem na przywrócenie sprawności uszkodzonym na skutek nieprawidłowego użytkowania akcesoriom kluczowym dla zachowania higienicznej czystości, bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowników.

Doporučené články

Faneco partner pro zdravotnický sektor

Faneco partner pro zdravotnický sektor

Higiena i wyznaczanie nowych standardów w sektorze opieki zdrowotnej jest obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek. Kluczowe jest stosowanie... More
Stále více bezdotykových zařízení v polských hotelech

Stále více bezdotykových zařízení v polských hotelech

Dozowniki do mydła bezdotykowe Bezdotykowe dozowniki do mydła niemal całkowicie zastąpiły już znane do tej pory modele z przyciskami.... More